Centrum Nurkowe Tryton to największy ośrodek szkolenia nurków i płetwonurków w województwie pomorskim i jeden z większych w Polsce.

CN Tryton to rozbudowany serwis internetowy. Pełni nie tylko funkcję informacyjną, ale i sprzedażową. Serwis prezentuje wszystkie kursy i wyjazdy organizowane przez Centrum Nurkowe. Użytkownicy mają możliwość zapisania się na wybrane przez nich wydarzenia.

Panel administracyjny CN-Tryton.pl został rozbudowany o funkcje zarządzania serwisem sprzętu prowadzonym przez Klienta. Panel umożliwia rozpoczęcie zgłoszenia serwisowego, nadawanie mu statusów oraz powiadamianie właściciela serwisowanego sprzętu o postępach prac.

W pełni responsywna strona www

Wszystkie widoki CN-Tryton.pl zostały przystosowane do obsługi przez urządzenia mobilne. Użytkownicy mogą cieszyć się pełną funkcjonalnością strony na komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach czy smartfonach.

cn-tryton-1
cn-tryton-2
cn-tryton-3
cn-tryton-4

Zaawansowana funkcjonalność

Serwis internetowy CN-Tryton.pl pełni wiele funkcji ułatwiających codzienną pracę Centrum Nurkowego.

Kalendarz wydarzeń

CN-Tryton.pl To zaawansowany kalendarz wydarzeń organizowanych przez Centrum Nurkowe Tryton. Umożliwia prezentację informacji na temat wydarzeń a także zapisywanie się na wybrane przez użytkownika kursy czy wyjazdy.

Generator newsletterów

Panel administracyjny serwisu CN-Tryton.pl został rozbudowany o zaawansowany generator newsletterów. Administrator serwisu ma możliwość przygotowania newslettera oraz jego podgląd bezpośrednio z panelu zarządzania serwisem internetowym.

Serwis sprzętu nurkowego

Panel administracyjny został wyposażony w funkcjonalność zarządzania serwisem sprzętu prowadzonym przez Centrum Nurkowe Tryton. Umożliwia on rozpoczęcie zgłoszenia serwisowego, nadawanie mu statusów oraz powiadamianie klientów o aktualnym postępie prac.